Thursday, February 10, 2011

Proč Kojenecká Obřízka je špatně

Proč Kojenecká Obřízka je špatně 1. Obřízka se poškodit, způsobuje akutní bolest v době operace a chronické bolesti po celé měsíce, jak zjistila Taddio et al, kteří našli obřezaní děti měly mnohem větší bolest než reakce kojence neporušený, na 6 měsíců očkování. To také škodí, protože odstraňuje zdravé funkční anatomické tkáň, a zbavuje muže této tkáně skrz jeho život. Obřízka má také komplikace z nadměrného krvácení a infekce na další závažné komplikace včetně smrti.
2. Předkožka je funkční anatomie člověka poskytuje ochranný obal pro glans po celou dobu, to má více než 20.000 odborných nervy, které poskytují smyslové potěšení, a předkožka je klouzání mechanismus usnadňuje mechaniky masturbaci a pohlavní styk, zvýšení sexuální akt, a poskytují potěšení pro oba muže a ženu podobně.
3. Obřízka dětí má vážné porušení etických zásad v tom, že odstraňuje funkční tkáň z anatomického je, že nemůže souhlasit s tímto postupem, a to jednotlivec může chtít plný neporušené mužské anatomii pro sebe, když je dospělý. Mnoho dospělých mužů nelíbí jejich dítě circumcisions, a někteří dokonce projít namáhavý proces obnovení jejich předkožky. Lékaři, kteří vykonávají tuto provádíte non-léčebný chirurgický zákrok, na naprosto zdravé dítě, které mnozí z nich tvrdili, se rovná porušení Hippokratova přísaha.
4. Předpokládané přínosy pro zdraví, obřízka může prakticky všechny možné dosáhnout na daleko vyšší úrovni = pomocí obecných hygienických návyků a zdravého životního stylu, (které jsou ještě třeba těch obřezaných) bezpečný sex (také ještě třeba těch obřezaných) vzdělávání, a konzervativní lékařské praxe . (Nejzdravější nejdelší žil lidí s nejnižšími HIV, STI, nejnižší kojeneckou úmrtnost, a nejzdravější děti přicházejí z kultur Non_circumcision Evropy a Japonska). Obřízka není nezbytné pro dobré zdraví!
5. Prohlášení, že obřízka chrání STI a HIV je nebezpečný zdraví veřejnosti zprávy, pouze bezpečný sex nabízet účinnou ochranu a prevenci proti STI a HIV.

No comments:

Post a Comment